novinky preprava opatrovateliek
+

NAJNOVŠIE INFORMÁCIE PRE OPATROVATEĽKY A CESTUJÚCICH DO RAKÚSKA

Milé opatrovateľky/opatrovatelia a osoby cestujúce do Rakúska,

v našich novinkách nájdete vždy najaktuálnejšie informácie o najbližších termínoch prepravy, voľných miestach a aktuálne prebiehajúcich akciách.

TAXI VIEDEŇ

Naša hlavná činnosť spočíva prevažne v doprave opatrovateliek / opatrovateľov do Viedne, Linzu a Welsu zo Slovenska. Medzi naše služby patrí aj transport na letiská, dovolenky, výlety a taktiež sa venujeme aj preprave balíkov, tovaru a batožín kdekoľvek na svete.
TAXI VIEDEŇ
TAXI VIEDEŇ8 months ago
● UTOROK - VIEDEŇ A OKOLIE
● ŠTVRTOK - LINZ, WELS A OKOLIE
Objednávky prijímame telefonicky na čísle 0949 671 210.
www.taxivieden.sk
#prepravadorakuska #prepravaosob #prepravaopatrovateliek
TAXI VIEDEŇ
TAXI VIEDEŇ
TAXI VIEDEŇ8 months ago
TAXI VIEDEŇ
TAXI VIEDEŇ8 months ago
LOCKDOWN V RAKÚSKU

Od dnešného dňa do 12. decembra platí v Rakúsku lockdown pre všetkých občanov. Od 13. 12. bude pokračovať lockdown už len pre osoby, ktoré nie sú zaočkované, resp. ktoré neprekonali ochorenie.

Informácie k opatreniam platným od 22. 11. nájdete na #aktuelle-massnahmen-ab-22-november-2021" target="_blank" rel="noreferrer">https://www.sozialministerium.at/Informationen-zum-Coronavirus/Coronavirus---Aktuelle-Ma%C3%9Fnahmen.html#aktuelle-massnahmen-ab-22-november-2021
TAXI VIEDEŇ
TAXI VIEDEŇ9 months ago
Pre pendlerov bude platiť tzv. pravidlo "3G", teda povinnosť predložiť potvrdenie o očkovaní, o prekonaní ochorenia alebo negatívny výsledok testu.
TAXI VIEDEŇ
TAXI VIEDEŇ9 months ago
RAKÚSKO 🇦🇹 SPRÍSŇUJE UŽ AJ PODMIENKY VSTUPU ❗ ZMENY ZAČNÚ PLATIŤ V PONDELOK 22. NOVEMBRA A DOTKNÚ SA AJ PENDLEROV ZO SLOVENSKA 🚙

Pre rekordné prírastky nakazených a zhoršujúcu sa epidemickú situáciu Rakúsko oznámilo, že sprísňuje podmienky vstupu do krajiny pre neočkovaných.

👉 Od budúceho pondelka, 22. novembra 2021, už NEBUDE cestujúcim – s výnimkou pendlerov – postačovať antigénový test ani test na protilátky, uznávaný bude len negatívny PCR test.

👉 Čo sa týka pendlerov – teda ľudí dochádzajúcich do Rakúska za prácou, štúdiom 🎓, z rodinných dôvodov či za životnými partnermi – pre tých bude aj naďalej platiť tzv. pravidlo „3G“ – povinnosť predložiť potvrdenie o očkovaní 💉, o prekonaní ochorenia COVID-19 🦠 alebo negatívny výsledok testu. ALE POZOR! Skráti sa uznávaná platnosť PCR testov zo siedmich dní na 72 hodín, pričom antigénové testy budú platné už len 24 namiesto 48 hodín. A neplatia viac tzv. antigénové samotesty.

☝️ Netreba tiež zabúdať na to, že tak ako (vnútroštátne) v celom Rakúsku, bude aj pri vstupe do krajiny skrátená platnosť očkovacích preukazov z jedného roka na deväť mesiacov (270 dní). Pre toto opatrenie však platí prechodná lehota do 6. decembra. 🗓️

📲 Detailné informácie o tom, čo platí do 21. 11. 2021 a čo sa zmení od 22. 11. 2021, resp. 6. 12. 2021, sa aj v slovenčine dočítate na stránke rakúskej ambasády na Slovensku: https://bit.ly/3kGRqGA, alebo aj na webe nášho rezortu: https://bit.ly/3CtMWsS.

#martinklus #MrEuropa #Slovakia #Austria #travel #borders #COVID19 #pandemic #coronavirus #information #MZVEZSR
TAXI VIEDEŇ
TAXI VIEDEŇ9 months ago
Obmedzenia vychádzania pre nezaočkované osoby majú slúžiť na to, aby "zabránili kolapsu medicínskej starostlivosti."

 

 

 

%d blogerom sa páči toto: