Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.taxivieden.sk/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.taxivieden.sk/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.taxivieden.sk/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Služby - taxivieden.sk

Služby

TRANSPORT NA LETISKÁ

Potrebujete sa dostať včas na Váš let, alebo z letiska? Vieme Vám ponúknuť transfer pre 7 osôb z/na letiská Košice, Bratislava, Viedeň, Praha, Budapešť a Varšava.

Pre upresnenie dátumu a dostupnosti našich vozidiel nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontakný formulár.

PREPRAVA TOVARU, BALÍKOV A BATOŽINY

Zistili ste, že potrebujete poslať tovar, balík, alebo batožinu niekam vo svete a neviete ako? V spolupráci s celosvetovou kuriérskou spoločnosťou Vám zabezpečíme doručenie Vašej zásielky kdekoľvek na svete. V rámci EU vieme vyslať špeciálne vozidlo a doručiť Váš balík v čo najkratšom možnom termíne.

Pre bližšie informácie o cenách nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontakný formulár.

DOVOLENKA / VÝLET

Máte vysnívanú dovolenku, alebo plánujete výlet a neviete ako sa tam dostať? Ponúkame Vám odvoz pre 7 ľudí v rámci EU.

Pre upresnenie dátumu a dostupnosti našich vozidiel nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontakný formulár.

preprava opatrovateliek

PREPRAVA OPATROVATELIEK / OPATROVATEĽOV

Preprava opatrovateliek / opatrovateľov s vyzdvihnutím v mieste bydliska a dovezieme Vás na danú adresu vo Viedni a okolí, Linzi a okolí a Welse a okolí. Zároveň na danej adrese vyzdvihneme Vašu kolegyňu / Vášho kolegu a dovezieme domov. Preprava opatrovateliek / opatrovateľov je v Pondelok, Stredu a Piatok s večerným striedaním v Rakúsku.

Preprava opatrovateliek / opatrovateľov informácie

  • Dvaja vodiči s praxou a preukazom vodiča Taxi (to znamená, že má skúšku na príslušnom okresnom úrade pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie a môže pracovať ako vodič Taxi a samozrejme, že má platnú lekársku prehliadkou a platné psychotesty).
  • Vodiči sa budú striedať každé 3 hodiny (to znamená, že ani jeden vodič nebude v kuse šoférovať viac ako 3 h – čiže 3 h šoféruje a 3 h odpočíva).
  • Autá nebudú nikdy staršie ako 3 roky, budú pravidelne servisované a na každú sezónu (letná a zimná) budú mať nové pneumatiky.
  • Okrem povinného zmluvného poistenia a havarijného poistenia budete mať aj poistenie batožiny a úrazové poistenie v rámci EU:
    • pre prípad smrti následkom úrazu a pre prípad trvalého telesného poškodenia následkom úrazu v hodnote 70.000€ na každú prepravovanú osobu.
  • Potvrdenie o úhrade cestovného z virtuálnej registračnej pokladne, ktoré si viete dať do nákladov.
  • Slovenská koncesia pre Taxi a Rakúske povolenie je vždy platné a vozidlo bude vždy označené.
  • Trasa áut je s čo najlepšou optimalizáciou.

V prípade záujmu s nami cestovať nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontaktný formulár.


%d blogerom sa páči toto: