Služby

TRANSPORT NA LETISKÁ

Potrebujete sa dostať včas na Váš let, alebo z letiska? Vieme Vám ponúknuť transfer pre 7 osôb z/na letiská Košice, Bratislava, Viedeň, Praha, Budapešť a Varšava.

Pre upresnenie dátumu a dostupnosti našich vozidiel nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontakný formulár.

  PREPRAVA TOVARU, BALÍKOV A BATOŽINY

  Zistili ste, že potrebujete poslať tovar, balík, alebo batožinu niekam vo svete a neviete ako? V spolupráci s celosvetovou kuriérskou spoločnosťou Vám zabezpečíme doručenie Vašej zásielky kdekoľvek na svete. V rámci EU vieme vyslať špeciálne vozidlo a doručiť Váš balík v čo najkratšom možnom termíne.

  Pre bližšie informácie o cenách nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontakný formulár.

   DOVOLENKA / VÝLET

   Máte vysnívanú dovolenku, alebo plánujete výlet a neviete ako sa tam dostať? Ponúkame Vám odvoz pre 7 ľudí v rámci EU.

   Pre upresnenie dátumu a dostupnosti našich vozidiel nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontakný formulár.

    preprava opatrovateliek

    PREPRAVA OPATROVATELIEK / OPATROVATEĽOV

    Preprava opatrovateliek / opatrovateľov s vyzdvihnutím v mieste bydliska a dovezieme Vás na danú adresu vo Viedni a okolí, Linzi a okolí a Welse a okolí. Zároveň na danej adrese vyzdvihneme Vašu kolegyňu / Vášho kolegu a dovezieme domov. Preprava opatrovateliek / opatrovateľov je v utorky (Viedeň a okolie)a štvrtky (Linz, Wels a okolie) s večerným striedaním v Rakúsku.

    Preprava opatrovateliek / opatrovateľov informácie

    • Taxislužba s licenciou (to znamená, že má skúšku na príslušnom okresnom úrade pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie a môže pracovať ako vodič Taxi a samozrejme, že má platnú lekársku prehliadkou a platné psychotesty).
    • Autá sú pravidelne servisované a na každú sezónu (letná a zimná) majú nové pneumatiky.
    • Potvrdenie o úhrade cestovného z virtuálnej registračnej pokladne, ktoré si viete dať do nákladov.
    • Slovenská koncesia pre Taxi a Rakúske povolenie je vždy platné a vozidlo bude vždy označené.
    • Trasa áut je s čo najlepšou optimalizáciou.

    V prípade záujmu s nami cestovať nás prosím kontaktujte telefonicky +421 949 671 210, mailom info@taxivieden.sk, alebo vyplňte kontaktný formulár.


     %d